Metin-İş'e Hoşgeldiniz

Tecrübe İle Bilginizi Arttırmak İçin Buradayız

  • Firmamız 1976 yılında Metin Bozoğlan tarafından Metin iş demir doğrama atölyesi olarak kurulmuştur. Yıllar içinde girişimci ruhu, elini taşın altına sokma cesareti ile 80 li yılların sonu 90’lı yılların başında LPG ile çalışan pasta börek baklava ve lahmacun fırınları üretimine başlanmıştır… yıllar içinde değişen yeme içme alışkanlıkları ile ortaya çıkan yeme içme talebi firmamızın endüstriyel mutfak cihazları üretimi yolculuğuna başlamasında önemli rol almıştır. Üretim çeşidimizi artırarak makine yatırımları yapılmış ve 2006 yılında şirketleşmeye geçilmiştir. Mühendislik bilgisi ve ustalık tecrübesi kalite yolculuğunda bize ışık olmuştur. Devam eden yıllarda ürün kalitesi artırma çabaları sonuç vermiş ve CE belgeli üretim yapılmaya başlanmıştır. 2016 yılında profesyonel beklentileri daha iyi karşılayabilmek için sektörde öztiryakiler firması ile Kahramanmaraş bölge bayiliği anlaşması yapılmıştır. Firmamız uzun yıllar boyu şirket geleneği olarak müşterilerin güven duygusunu kaybetmemeyi kendine amaç edinmiştir. 20 yıl önce ticarete başladığımız müşterilerimizin, yıllar içinde oluşturduğumuz sadık müşteri, sadık tedarikçi anlayışımız sayesinde dostlarımız olduğunu görmek bizleri mutlu etmektedir.

Vizyonumuz

Ürün ve hizmetlerimiz ile müşterilerimizin bize duyduğu güveni her gün hak etmek ve müşteri memnuniyetini sağlayarak daha ileri seviyelere taşımaktır.

Misyonumuz

Sektörde yüksek standartlı ürün ve kaliteli hizmet anlayışı ile projeler üretmek. Bu sayede hedefimiz, çevreye ve toplumsal değerlere karşı sorumluluklarımızı yerine getirmek, gelişen Türkiye ile beraber hedeflerimize doğru büyüyerek ilerlemektir.